Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zignorowała znak na skrzyżowaniu. Ta decyzja szybko się zemściła

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku wczorajszego zderzenia w gminie Urszulin. Kierującą oplem z poważnymi obrażeniami zabrało do szpitala lotnicze pogotowie.
Zignorowała znak na skrzyżowaniu. Ta decyzja szybko się zemściła
Autor: Fot. Policja Włodawa

Wczoraj tuż przed godziną 16 doszło do poważnego zdarzenia drogowego w Wereszczynie. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca audi 25-latka z gminy Niedrzwica Duża nie dostosowała się do znaku "stop" i wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującej oplem. W wyniku zderzenia pojazdów opel przewrócił się na dach.

- Kierująca oplem 39-latka z gminy Urszulin z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana pogotowiem lotniczym do szpitala. Kierująca audi i pasażer bezpośrednio po zdarzeniu także trafili do szpitala - informuje sierżant sztabowa Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka włodawskich policjantów.

Mundurowi przypominają o stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego oraz zasad pierwszeństwa przejazdu i ograniczonego zaufania.

Czytaj także: Waży się przyszłość pomnika przy Czworoboku. Zadecyduj o jego losie

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama