Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Sawin: Będzie nowe łowisko

Zarząd Okręgu Chełmskiego Polskiego Związku Wędkarskiego podjął decyzję o utworzeniu łowiska "no kill" na zbiorniku Niwa I w Sawinie. Złowione w nim ryby trzeba będzie wypuścić z powrotem do wody.
Gm. Sawin: Będzie nowe łowisko

- Zbiornik będzie dodatkowo uatrakcyjniony dla wędkarzy - wyjaśnia Krzysztof Daniłów, prezes chełmskiego okręgu PZW. - Podczas przyszłych zarybień, oprócz kroczka i narybku jesiennego, będą tam również wpuszczone duże ryby. Z wyjątkiem wprowadzenia zakazu zabierania ryb, nic się tam nie zmieni. Koła wędkarskie będą mogły nadal organizować zawody wędkarskie na Niwie I. Zarząd postanowił też wyłączyć 8,5-hektarowy zbiornik Niwa II ze składki uzupełniającej. To sprawi, że członkowie PZW będą mogli tam wędkować z podstawowymi opłatami na wody ogólnodostępne.

To nie koniec dobrych wiadomości dla miłośników wędkarstwa z naszego regionu. W ubiegłym tygodniu członkowie koła wędkarskiego Wodnik, prezes Sebastian Radzikowski oraz Michał Moroz, wyremontowali siedem pomostów na zbiorniku w Stańkowie. Deski zakupił Zarząd Okręgu Chełmskiego, natomiast wędkarze uzupełnili brakujące odeskowanie pomostu metalowego oraz wymienili uszkodzone fragmenty na pomostach drewnianych.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Tomek 26.04.2022 20:20
Pan Krzysztof Daniłów jest Dyrektorem Biura i Rzecznikiem Prasowym Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Chełmie, Prezesem Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Chełmie jest Pan Waldemar Tomczak.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama