Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włodawa: Pijany "chwalił się" jaguarem. Skończyło się na dachowaniu

Prawie 4 promile alkoholu miał w organizmie 30-latek, który chciał się pochwalić przed kolegą jaguarem. Nie był to dobry pomysł, bo jego jazda "na podwójnym gazie" zakończyła się dachowaniem. Szczęśliwie kierujący, jak i pasażer, nie odnieśli poważnych obrażeń. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia, konsekwencje finansowe i zakaz kierowania pojazdami.
Włodawa: Pijany "chwalił się" jaguarem. Skończyło się na dachowaniu

W poniedziałek (18 kwietnia) tuż po godzinie 19.00 dyzurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o dachowaniu pojazdu w miejscowości Rudka Łowiecka. Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie.

- Na poboczu leżał na dachu przewrócony jaguar. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn. Kierujący, jak i pasażer, zostali przewiezieni do szpitala. Szczęśliwie, mężczyźni nie doznali poważnych obrażeń - mówi Elwira Tadyniewicz, rzecznik KPP we Włodawie.

Jak się okazało, jaguarem kierował 30-latek z gminy Sawin. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie 4 promile alkoholu. Według ustaleń mundurowych, mężczyzna wsiadł za kierownicę, bo chciał się pochwalić koledze swoim autem.

- Przypominamy, że za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, konsekwencje finansowe i zakaz kierowania pojazdami.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ZOFIA 20.04.2022 17:24
No cóż po wymordowaniu POLSKIEJ inteligencji został w Polsce sam CHLAM.

Małgorzata S. 20.04.2022 07:25
Sawin to wysyp pijanych kierowców.... Niedawno wracając z mezem przez tè miejscowosc spotkalismy kierujacego osobòwką jadącego wężykiem i to znacznym kierowcę. Po udanym zatrzymaniu i zabraniu kluczykow na pobliskim cpn-ie przez mego mèźa i po przejeździe policji którą niezwłocznie wezwalismy , okazalo sie, ze to mieszkaniec Sawina. Oj, ludzue tam źyjà jak widać na luzie, a raczej na.... podwójnym gazie.....

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama