Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 05:26
Reklama

Ruch zwyciężył w turnieju oldbojów

Drużyna Ruchu Izbica zwyciężyła w rozegranym w Nieliszu corocznym halowym turnieju piłkarskim oldbojów. W zmaganiach uczestniczyły trzy drużyny. Ekipa z powiatu krasnostawskiego, złożona z byłych zawodników oraz przyjaciół klubu wygrała oba swoje mecze.
Ruch zwyciężył w turnieju oldbojów

- Był to coroczny turniej organizowany przez kolegów z Delty Nielisz i tutaj należą im się gratulacje za bardzo dobrą organizację imprezy. Była to zarazem świetna okazja do spotkania się po latach z kolegami z drużyny. Mogliśmy porozmawiać i powspominać dawne czasy oraz sytuacje z ligowych boisk – mówi Konrad Bojarski, prezes Ruchu Izbica. - Mecze były bardzo zacięte. Wygraliśmy oba swoje pojedynki. W pierwszym starciu pokonaliśmy drużynę Orła Tereszpol 4:1, zaś w drugiej konfrontacji ograliśmy gospodarzy Deltę Nielisz. Ten mecz zakończył się naszym zwycięstwem 6:5 – relacjonuje Bojarski.

Warto dodać, że zawodnik izbickiego zespołu Marcin Grzelak wywalczył tytuł króla strzelców turnieju.

Drużyna Ruchu wystąpiła w następującym składzie: Mariusz BartońPiotr SwatowskiWojciech DołhanMirosław BasińskiKrzysztof KitaJarosław ZaprawaJarosław Kowalczyk, Konrad Bojarski, Marcin Grzelak, Łukasz Zjawiony oraz Paweł Czuba.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama