Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Włodawa: Podejrzany o pobicie wpadł w Lublinie

Kryminalni zatrzymali 23-latka z Lublina, który – jak ustalili śledczy - brał udział w pobiciu w jednym z lokali gastronomicznych w Okunince nad Jeziorem Białym. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił wtedy do szpitala.
Gm. Włodawa: Podejrzany o pobicie wpadł w Lublinie

Sprawą zajęli się włodawscy kryminalni, którzy przez cały czas poszukiwali sprawców, publikowali nawet zdjęcie zarejestrowane przez kamery monitoringu z wizerunkiem, ale dość mało wyraźnym, potencjalnego sprawcy.

W czwartek (4 listopada) podczas działań operacyjnych zatrzymali w Lublinie 23-letniego mieszkańca miasta. Jak się okazało, mężczyzna był już osobą poszukiwaną za przestępstwa przeciwko życiu i opiece, i miał do odbycia karę ponad dwóch miesięcy pozbawienia wolności.

- Śledczy na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawił 23-latkowi zarzuty uszkodzenia ciała i pobicia. Policjanci wnioskowali o tymczasowy areszt. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd – mówi sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka prasowa KPP we Włodawie. - Grozi mu do 5 lat więzienia.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KkkTreść komentarza: Kiedy dni ChełmaData dodania komentarza: 30.06.2022, 16:17Źródło komentarza: Chełmski rower miejskiAutor komentarza: SuwerenTreść komentarza: A kiedy w końcu przywrócą do życia sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu Rejowieckiej i Szpitalnej? Brawo dla gospodarzy miasta za taką opiekę nad mieszkańcami, brawo!Data dodania komentarza: 30.06.2022, 13:50Źródło komentarza: Chełm. Ostrożnie na przejściu przed deptakiem! Nie działa przycisk świateł!Autor komentarza: Sylwester BTreść komentarza: Banaszek nie lubi krytyki.... Tylko propagandę PiS należy głosić uważa. Koreański model.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:42Źródło komentarza: Chełm. Słowne potyczki między radnym Sikorą a prezydentem BanaszkiemAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Skoro awaria sygnalizacji świetlnej na skrxyżowaniu Rejowiecka-Szpitalna nadal się utrzymuje, to może w kierowanie ruchem niech włączy się policja. To jest jedno z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w Chełmie, droga tranzytu międzynarodowego. Kierowcy wielkogabarytowych pojazdów bez wyobraźni. Trzeba naprawdę nakombinować się, żeby bezpiecznie opuścić skrzyżowanie nie czyniąc szkody sobie ani innym uczestnikom ruchu. Niektórzy z nich tną przez skrzyżowanie nawet nie zdejmując nogi z gazu. W godzinach szczytu wyjazd ze szpitalnej w Rejowiecką graniczy z cudem. Ktoś powinien kierować ruchem.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 11:43Źródło komentarza: Na Rejowieckiej i Szpitalnej bez zmian. Wciąż szukają źródła usterkiAutor komentarza: IbizaTreść komentarza: Mądrze napisane. Zrobili sobie Ibize na bidnej Okunince.Data dodania komentarza: 29.06.2022, 23:14Źródło komentarza: Wiadomo, kto utonął w Okunince. Policjanci apelują o rozsądek nad wodą
Reklama
Reklama