Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Osiedlowy terrorysta stanie przed sądem

22-letni chełmianin najwyraźniej za cel obrał sobie osiedlowy sklep. Dręczył właścicieli i ich córkę, groził zabójstwem i podpaleniem. Czując się bezkarnie, na oczach ekspedientki ukradł piwo i paczkę chipsów. Niebawem odpowie za to przed sądem.
Chełm: Osiedlowy terrorysta stanie przed sądem

Przychodził do sklepu i zachowywał się agresywnie. Będąc pod wpływem alkoholu, zaczepiał klientów. Często pił przed sklepem alkohol. 19 maja groził córce i żonie właściciela zabójstwem i podpaleniem. 25 maja zniszczył jedną z bocznych kamer monitoringu, urwał ją i wrzucił w kałużę. Dwa dni później zrobił to samo z drugą. Najwyraźniej nie chciał, by nagrywały się jego akcje. Poszkodowany straty wycenił na ponad 1800 złotych.

Ponieważ właściciele sklepu obawiali się, że agresywny mężczyzna może spełnić swoje groźby, zawiadomili policję.

O tego czasu 22-latek miał zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi i zbliżania do nich i do ich sklepu. Mimo to 5 czerwca przyszedł tam dwa razy i na oczach zdezorientowanej ekspedientki i pomimo jej sprzeciwu, ukradł piwo i chipsy. Zdenerwował się, bo sklepowa nie chciał mu sprzedać alkoholu.

Oskarżony tłumaczył się tym, że nic nie pamięta, bo był pijany. Bezkarny jednak nie pozostanie. Odpowie niebawem przed sądem za kilka czynów karalnych.

Teraz czytane: Wirus w chełmskiej podstawówce

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Janek 14.09.2021 18:09
Wymiar sprawiedliwosci. Brawo PIS

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama