Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Wierzbica: Śmiertelne potrącenie pieszego

Do zdarzenia doszło wczoraj na terenie gminy Wierzbica. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym potrąciła znajdującego się na jezdni mężczyznę. W wyniku tego zdarzenia 71-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierująca była trzeźwa.
Gm. Wierzbica: Śmiertelne potrącenie pieszego

W poniedziałek około godziny 14.00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Wólka Tarnowska w gminie Wierzbica.

- Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobowym Peugeotem 28-letnia mieszkanka gminy Wierzbica potrąciła znajdującego się na jezdni 71-latka. Prowadzona na miejscu reanimacja pieszego nie przyniosła rezultatu. Mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierująca była trzeźwa - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

- Apelujemy przy tym do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze.

Czytaj również: Wielka akcja szczepień w powiecie krasnostawskim

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama