Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:28
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Matki w oparach wódki

Prawie 2,9 promila alkoholu miała w organizmie 25-latka, która miała zajmować się dwojgiem małych dzieci. W libacji uczestniczyły również siostra i matka bezmyślnej kobiety.
Matki w oparach wódki
Autor: stock

Krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej matce w ubiegły wtorek, około godz. 21. Do jednego z domów w gminie Fajsławice natychmiast został skierowany patrol policji. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali 25-letnią kobietę, która była kompletnie pijana, a miała jakoby opiekować się małymi dziećmi: rocznym i trzyletnim.

Zobacz też: Plac Dworcowy w Chełmie do przebudowy

- Badanie alkomatem wykazało, iż kobieta ma w organizmie prawie 2,9 promila alkoholu. Wraz z nią w domu przebywała jej 24-letnia siostra i 45-letnia matka. Kobiety razem piły alkohol. Po badaniu alkomatem mundurowi stwierdzili ponad 2,5 promila u młodszej siostry - informuje podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskich policjantów.

Najstarsza z kobiet odmówiła sprawdzenia stanu trzeźwości. Z relacji policjantów wynika jednak, że jej zachowanie nie budziło żadnych wątpliwości, iż znajduje się w stanie upojenia alkoholowego.

- O zaistniałej sytuacji policjanci powiadomili sąd rodzinny, a małymi dziećmi zajął się sąsiad. Za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku może grozić nawet do pięciu lat pozbawienia wolności - dodaje podkomisarz.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama