Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 15:13
Reklama Reklama firmy Pomix

Poranne piruety na błocie

Dużo szczęścia miał 19-letni obywatel Ukrainy, który zaliczył poranne dachowanie w Zażółkwi. Kierowany przez niego volkswagen zaczął ślizgać się na błocie, a potem zjechał do rowu i przewrócił się na bok.
Poranne piruety na błocie

Groźnie wyglądające zdarzenie miało miejsce 24 maja na drodze wojewódzkiej. Błota naniosła woda spływająca z okolicznych pól. Dlatego jazda przez Zażółkiew wymagała szczególnej ostrożności. Najwyraźniej na takie warunki nie był przygotowany 19-letni kierowca volkswagena, który przed godz. 6 wylądował w rowie.

Zobacz też: Duże dofinansowanie do kolonii i obozów dla dzieci

- Przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Kierowca był trzeźwy. Mężczyzna i jego pasażerowie odnieśli jedynie ogólne potłuczenia. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a 19-letni obywatel Ukrainy został ukarany mandatem karnym - informuje podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskich policjantów.

Samochód miał tablice rejestracyjne z krasnostawskimi numerami. Podróżni podobno wracali z Chełma. Auto na koła postawiło kilku strażaków oraz kierowca i jeden z mieszkańców wsi.

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama