Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 09:33
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Fundacja Jest Otwarte

Fundacja Jest Otwarte

To fundacja otwarta na każdy kontakt i każdy temat związany z pomocą. Ich działania skierowane są przede wszystkim do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, a także seniorów i dzieci oraz osób, które są narażone na wysoki poziom stresu. Coraz więcej ludzi potrzebuje bowiem takiego wsparcia.

W związku z pandemią fundacja miała pełne ręce roboty. Wraz z Galerią Chełm pomagała w rozwiezieniu kilkudziesięciu paczek dla potrzebujących. Była to pomoc dla osób starszych, samotnych czy przebywających na kwarantannie. Ponadto organizacja wspólnie ze stowarzyszeniem Ja-Ty-My prowadziła wsparcie psychologiczne, tak ważne dla wszystkich osób źle znoszących izolację. W czasach pandemii powstała także Akademia Silnej Mamy, w ramach której organizowane były spotkania dla kobiet samodzielnie wychowujących dzieci. W rozwiązywaniu problemów dnia codziennego pomagał paniom psycholog.

Prezesem fundacji jest Katarzyna Stolarczuk. W radzie fundacji działają: Ryszard Stawiarski i Katarzyna Koper. W działania organizacji zaangażowane są także: Maria Lewińska, Marcjanna Sołopa i Diana Czyrka-Wietrzyk. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama