Wybierz sobie Mikołaja

  • 20.11.2018, 10:09 (aktualizacja 26.11.2018 12:48)
  • (apm)
Wybierz sobie Mikołaja
Nasze VIP-y wcieliły się w rolę Mikołajów, by obdarować Czytelników Super Tygodnia prezentami z okazji zbliżających się mikołajek. Jeśli chcesz wziąć udział w naszej zabawie, napisz list do wybranego Mikołaja. Może to właśnie Ciebie wybierze i spotka się z Tobą 14 grudnia.

Jak wziąć udział?

Zasady naszej zabawy są bardzo proste. Nasi Mikołaje czekają na wasze listy. Napiszcie do wybranego Mikołaja, o jakim prezencie marzycie i dlaczego zwracacie się do tej, a nie innej osoby. Podzielcie się z nim swoimi wspomnieniami z dzieciństwa. Wszystkie listy przekażemy naszym Mikołajom, a każdy z nich wybierze jedną osobę, którą obdaruje w dniu 14 grudnia.

Do listu należy dołączyć zamieszczony w gazecie kupon, który trzeba oczywiście wypełnić.

Do kiedy można się zgłaszać?

Korespondencję do Mikołaja można:

  • przynieść do redakcji do 7 grudnia,
  • wrzucić do naszej skrzynki ogłoszeniowej (do 5 grudnia)
  • wysłać na adres: Redakcja Super Tydzień Chełmski, 22-100 Chełm, ul. Lubelska 31, z dopiskiem "Wybierz sobie Mikołaja" (do 5 grudnia).

Zwracając się do Mikołaja o prezent, trzeba pamiętać, że będzie on miał wartość ok. 200 zł.

 

A oto nasi Mikołaje:

 

Dołączcie do naszej zabawy!

(apm)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gosc
gosc 4.12.2018, 10:41
fajne

Pozostałe