Akademik prawie gotowy

  • 11.09.2018, 09:44 (aktualizacja 11.09.2018 09:48)
  • MP
Akademik prawie gotowy
W domu studenckim Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej trwają już ostatnie prace wykończeniowe. Dla żaków jest przygotowanych 200 miejsc, które są prawie zapełnione.

W budynku chełmskiego akademika znajdują się w pełni wyposażone pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe wyposażone w łazienki. Są tam także kuchnie umiejscowione na półpiętrach oraz pokoje do tzw. cichej nauki. Studenci mieszkający w akademiku mają do dyspozycji również telewizję kablową oraz szerokopasmowy internet.

- W domu studenckich zamieszka 200 osób, zostały już ostatnie miejsca, więc trzeba się spieszyć ze złożeniem wniosku - dodaje prof. dr hab. Arkadiusz Tofil, rektor PWSZ w Chełmie. - Tuż przed rozpoczęciem roku akademickiego będzie już tętnił życiem. Dom studenta jest nowoczesny i przestronny, położony w centrum Chełma, więc może stać się kolejną wizytówką naszego miasta.

Osoby zainteresowane zamieszkaniem w domu studenta mogą składać dokumenty w Dziale Pomocy Materialnej Studentom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Pocztowa 54 , pok. 202 lub w formie elektronicznej na adres: [email protected]


Najczęściej czytane:

Zmiany kadrowe w oświacie [SPRAWDŹ]

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe