Zmiany kadrowe w oświacie

  • 11.09.2018, 09:38
  • AN
Zmiany kadrowe w oświacie
Nowy rok szkolny przyniósł zmiany kadrowe w placówkach oświatowych. Od 1 września mamy w miejskich szkołach i przedszkolach czterech nowych dyrektorów, wybranych w konkursach oraz aż siedmiu nowych powołanych wicedyrektorów.

Nowym szefem Przedszkola Miejskiego nr 11 została Alicja GrzywaczObowiązki przejęła po Jadwidze Bednarczyk.

W Przedszkolu Miejskim nr 15 od nowego roku dyrektorem jest Renata TymczakObjęła stanowisko po Jadwidze Guzowskiej.

Zmianę mamy też w Szkole Podstawowej nr 1. Tym razem chodzi o wicedyrektora.Funkcję tę sprawuje obecnie Magdalena NowakowskaWcześniej zastępcą Grażyny Cetery była Małgorzata Łańcucka-Flis.

Nowego wicedyrektora ma także Szkoła Podstawowa nr 5. Elżbietę Kosicką zastąpiła Marzanna Pieczykolan.

Nowego zastępcę powołała również Bożena Koniczuk, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3. Nowym wicedyrektorem Trójki została Marzena Kwiatek, wcześniej stanowisko to sprawowała Alicja Grzywacz.

W Zespole Szkół Energetycznych i Transportowych nowym wicedyrektorem został Daniel Samulak. Zastąpił on Tomasza Dąbrowskiego.

Od września podobna sytuacja jest w Centrum Kształcenia Praktycznego. Na miejsce wicedyrektorZdzisławy Górnej powołana została Monika Bitner. Z kolei w Centrum Kształcenia Ustawicznego na zastępcę dyrektora awansował Marcin Szlendak. Wcześniej stanowisko to sprawowała Dorota Stasal-Szajner.

Zupełnie nową kadrę zarządzającą ma Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2. Konkurs na stanowisko dyrektora wygrała Agnieszka Walewska-Maksymiuk, dotychczas wicedyrektor poradni. Zastąpiła na stanowisku Annę Szewczyk. Placówka ma też nowego wicedyrektora. Funkcję tę sprawować będzie Dorota Korzeniewska.

Nowego dyrektora ma też Młodzieżowy Dom Kultury. Po Barbarze Nizio nastała Joanna Wilkołaska.

AN
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe