Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Luxmed życzenia
Reklama

Krasnystaw: Narkotyki w dziecięcym pokoju

Za posiadanie środków odurzających odpowiadać będzie 24-letni krasnostawianin. Narkotyki wywąchał policyjny pies Igat.
Krasnystaw: Narkotyki w dziecięcym pokoju

Krasnostawscy kryminalni zrobili nalot na dom 24-letniego mieszkańca Krasnegostawu w ubiegły poniedziałek. Mieli bowiem informację, że mężczyzna może posiadać marihuanę. Policjanci zjawili się u niego razem z policyjnym psem szkolonym do wykrywania narkotyków. Podczas przeszukania Igat wywęszył środek odurzający, który był schowany pod biurkiem w pokoju dziecięcym. 

- 24-latek tłumaczył, iż narkotyki schował tam już dawno i sam o nich zapomniał. Po przeszukaniu mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a później usłyszał zarzut posiadania środków odurzających - informuje podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskich policjantów.

Igat służy w krasnostawskiej komendzie od trzech lat. Kilka razy już pomógł policjantom odnaleźć ukryte narkotyki. 


Teraz czytane:

Weterynaria zabija świnie [CZYTAJ]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: cyklistaTreść komentarza: Cały Banaszek.Data dodania komentarza: 20.12.2025, 19:18Źródło komentarza: Chełm. Radna pyta o cenę ugody przy inwestycji za ćwierć miliarda. Prezydent zasłania się klauzulą poufnościAutor komentarza: LCH .Treść komentarza: A czy prezydent Banaszek wziął pod uwagę żeby w Chełmie powstał monitoring miejski ? Bo jak na razie to tyko atrapy kamer wiszą nie działające w Chełmie ! A chuligani nie śpią i niszczą Infrastrukturę miejską !Data dodania komentarza: 20.12.2025, 16:41Źródło komentarza: Chełm. Radna pyta o cenę ugody przy inwestycji za ćwierć miliarda. Prezydent zasłania się klauzulą poufnościAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: O remont Podgórza, Rejowieckiej, Rampy Brzeskiej też się sądził. I co z tego wynikło. Ano to,że musiał dopłacić żądaną kwotę wykonawcy. A przepychanki opóźniły realizację zadania o półtora roku. Tyle mieszkańcy zyskali. Teraz zapewne była podobna sytuacja. Ale żeby nie pokazywać, że znowu dał ciała zasłania się niejawnością danych. Ostatnio został doradcą króla Polski. Będzie mu doradzał w sprawach prowadzenia inwestycji.Data dodania komentarza: 20.12.2025, 16:04Źródło komentarza: Chełm. Radna pyta o cenę ugody przy inwestycji za ćwierć miliarda. Prezydent zasłania się klauzulą poufnościAutor komentarza: tubylecTreść komentarza: Za to na S12 cisza i spokój w radosnym oczekiwaniu na kolejną rocznicę złożenia wniosku o ZRID.Data dodania komentarza: 20.12.2025, 13:15Źródło komentarza: Dziennie 200 osób na budowie. Tak wygląda S17 pod Zamościem [ZOBACZ ZDJĘCIA]Autor komentarza: andyTreść komentarza: Proszę zobaczyć ile kolizji jest w Lublinie przy wyłączonej sygnalizacji. Co do cyklistów to widać ich "znajomość" przepisów na Piłsudskiego - bezkarność ich o ośmiela.Data dodania komentarza: 20.12.2025, 10:07Źródło komentarza: Bezpiecznie czy płynnie? Sporne sygnalizacje świetlne na Litewskiej i Lubelskiej w Chełmie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama