Zapasy: Szymonowicz wrócił ze srebrem

  • 19.03.2018, 08:58 (aktualizacja 19.03.2018, 09:19)
  • TS
Zapasy: Szymonowicz wrócił ze srebrem
Drugie miejsce i srebrny medal wywalczył Szymon Szymonowicz w rozegranym w czeskim Chomutovie międzynarodowym turnieju w zapasach. Zawodnik Cementu Gryfa Chełm stoczył sześć walk i pięć z nich rozstrzygnął na swoją korzyść.

- Szymon uczestniczył z kadrą Polski juniorów w 8-dniowym międzynarodowym zgrupowaniu w Czechach. Było ono jednym z etapów przygotowań do Mistrzostw Europy, które w maju odbędą się w Rzymie. Zgrupowanie zakończyło się turniejem, w którym rywalizowali zapaśnicy z aż 18 państw – mówi Mieczysław Czwaliński, wiceprezes Cementu Gryfa Chełm.

Szymonowicz, startujący w kategorii wagowej do 82 kg, stoczył na czeskich matach sześć walk. Przegrał tylko w finale, ulegając na punkty (2:4) reprezentantowi Białorusi. Należy podkreślić, że zawodnik Cementu Gryfa Chełm zaprezentował się najlepiej spośród wszystkich kadrowiczów rywalizujących w tej kategorii wagowej.


Teraz czytane:

Chełm ponownie będzie w telewizji [TUTAJ]

TS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe