Chełm znów trafił do telewizji

  • 19.03.2018, 08:03
  • AN
Chełm znów trafił do telewizji
W najbliższych dniach realizowany ma być w naszym mieście kolejny program podróżniczo-turystyczny. Chodzi o odcinek z cyklu "Zakochaj się w Polsce", który oglądać można na antenie TVP2. Prowadzącym jest aktor Tomasz Bednarek.

- Od pewnego czasu ustalamy z ekipą filmową szczegóły dotyczące realizacji odcinka o Chełmie. Nie powinno w nim zabraknąć najcenniejszych turystycznie skarbów miasta: podziemi, starego miasta, zespołu pokatedralnego przy bazylice oraz Dyrekcji - mówi prezydent Chełma Agata Fisz. – Najważniejsze, iż program dotrze do widzów z całej Polski, aby ponownie pokazać, że Chełm jest niezwykle pięknym miastem, które warto odwiedzić.

W programie wystąpią historycy, przewodnicy turystyczni i archeolodzy. Opowiedzą o najbardziej interesujących miejscach, prezentując ich historię i ciekawostki. Nie powinno zabraknąć oryginalnych nagrań filmowych miasta, w tym z drona, o czym świadczą inne realizowane w ramach cyklu produkcje.

Nie znamy jeszcze daty, kiedy dokładnie odbędzie się emisja chełmskiego odcinka.


Teraz czytane:

Młody pogranicznik popełnił samobójstwo podczas patrolu

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe