Grozili mu bronią
Zrabowali mu pół miliona. Podziękował policjantom za pomoc w ujęciu sprawców rozboju
Komendant dostał podziękowania za wzorową pracę policjantów z wydziału kryminalnego od mężczyzny, który w styczniu tego roku został napadnięty pod domem. Napastnicy zagrozili mu bronią, zrabowali pół miliona złotych i odjechali jego samochodem. Dzięki zaangażowaniu i determinacji tomaszowskich kryminalnych udało się ustalić i zatrzymać sprawców tego rozboju.
10.06.2025 10:42