Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Na sygnale

Reklama
Gm. Izbica. 56-latek z powiatu chełmskiego zmarł podczas meczu siatkówki
Starali się go uratować...
Gm. Izbica. 56-latek z powiatu chełmskiego zmarł podczas meczu siatkówki
Podczas niedzielnego (9 lutego) meczu siatkówki jeden z mężczyzn nagle zasłabł. Mimo szybkiej i sprawnej akcji ratunkowej, nie udało się przywrócić akcji serca. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych – mówi młodsza aspirant Anna Chuszcza, rzecznik prasowy policji w Krasnymstawie. 11.02.2025 12:04
Rejowiec Fabryczny. Miał pecha i sporo alkoholu we krwi. Zaparkował tuż obok policjanta
Kolejny pijany kierowca
Rejowiec Fabryczny. Miał pecha i sporo alkoholu we krwi. Zaparkował tuż obok policjanta
Policjant z chełmskiej komendy, w czasie wonnym od służby, podejrzewał, że kierowca, który obok niego zaparkował, może być pod wpływem alkoholu. Poprosił więc dyżurnego policji o wsparcie. Badanie alkomatem potwierdziło jego przypuszczenia. Kierujący fordem 33-latek miał 3 promile w organizmie i zakaz kierowania pojazdami. 10.02.2025 21:40
Pow. chełmski. 42-latek uśmiercił swojego kota siekierą. Odciął mu głowę, łapkę i ogonek, a ciało wyrzucił na pole...
Makabryczne zdarzenie!
Pow. chełmski. 42-latek uśmiercił swojego kota siekierą. Odciął mu głowę, łapkę i ogonek, a ciało wyrzucił na pole...
42-latek z powiatu chełmskiego złapał swojego kota i siekierą poodcinał mu części ciała. Następnie porzucił martwe zwierzę niedaleko posesji. Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu do lat 5 pozbawienia wolności. Był nietrzeźwy, a swoje zachowanie tłumaczył tym, że kot był agresywny i nie dał się pogłaskać. 10.02.2025 12:49
Włodawa. Uratowany przed zamarznięciem. Taksówkarz zawiadomił policję
Pomoc przyszła w porę
Włodawa. Uratowany przed zamarznięciem. Taksówkarz zawiadomił policję
Gdyby kierowca taksówki zlekceważył zgłoszenie, mogłoby dojść do tragedii. Jednak zaczął działać, pojechał na komendę policji i poinformował mundurowych, że dzwoniący do niego mężczyzna najprawdopodobniej potrzebuje pomocy - nie wiedział, gdzie się znajduje i mówił, że zaraz zamarznie. Natychmiast na ratunek ruszyli dzielnicowi… 10.02.2025 10:56
Chełm. Chciała chronić oszczędności, więc... przelała je oszustowi
Kolejna oszukana!
Chełm. Chciała chronić oszczędności, więc... przelała je oszustowi
Kolejne oszustwo w regionie. Prawie 13 tysięcy złotych straciła 54-latka po telefonicznej rozmowie z fałszywym pracownikiem banku. Niestety, uwierzyła, że ktoś chce zaciągnąć na nią kredyt. 10.02.2025 09:25
Pow. chełmski. Zderzenie z dzikiem. Jazda na prawie 3 promilach...
NA SYGNALE!
Pow. chełmski. Zderzenie z dzikiem. Jazda na prawie 3 promilach...
W niedzielę (9 lutego) wieczorem chełmscy policjanci dwukrotnie interweniowali do kolizji spowodowanych tych samym błędem kierowców. 10.02.2025 08:35
Chełm. Zasilił konto oszusta. Myślał, że znajoma potrzebuje pomocy
Nie dajmy się nabierać!
Chełm. Zasilił konto oszusta. Myślał, że znajoma potrzebuje pomocy
Kolejne oszustwo w sieci w powiecie chełmskim. Ponad 2 tysiące złotych stracił mieszkaniec naszego regionu przekonany, że wspiera finansowo znajomą. Prośbę o kod Blik na opłacenie przesyłki otrzymał przez internetowy komunikator. I ją niestety spełnił…. 07.02.2025 09:30
Chełm. Na Lubelskiej zderzyły się osobówki, na Szwoleżerów volvo skosiło latarnię [GALERIA ZDJĘĆ]
Wypadkowe czwartkowe popołudnie
Chełm. Na Lubelskiej zderzyły się osobówki, na Szwoleżerów volvo skosiło latarnię [GALERIA ZDJĘĆ]
Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w czwartkowe (6 lutego) popołudnie. Na ul. Lubelskiej zderzyły się dwa auta osobowe. Natomiast na ul. Pułku Szwoleżerów kierowca wjechał w drzewo i latarnię. 06.02.2025 19:26
Chełm. Zderzenie osobówki z ciężarówką na al. Przyjaźni
Z OSTATNIEJ CHWILI!
Chełm. Zderzenie osobówki z ciężarówką na al. Przyjaźni
Do zderzenie osobowego opla z ciężarówką doszło w czwartek (6 lutego) po godzinie 10.30 za rondem na al. Przyjaźni w Chełmie. 06.02.2025 11:04    1
Chełm. Zderzenie na skrzyżowaniu. Jedna osoba w szpitalu
Uważajmy na drogach!
Chełm. Zderzenie na skrzyżowaniu. Jedna osoba w szpitalu
W środę (5 lutego) po godz. 7:00 na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i I Pułku Szwoleżerów zderzył się samochód dostawczy z osobowym. Pasażerka została zabrana do szpitala ze złamaną ręką. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. 05.02.2025 08:07
Mieszkanka Włodawy sprzedawała meble i sporo straciła
Zrobiła poważny błąd
Mieszkanka Włodawy sprzedawała meble i sporo straciła
44-latka z Włodawy chciała sprzedać w internecie meble dziecięce. Szybko się ktoś zgłosił i przejął inicjatywę. Niestety, okazało się, że omotał ją oszust. W efekcie z rachunku pokrzywdzonej zniknęło 700 złotych. 05.02.2025 07:56
Auto w rowie, a przy nim dwóch nietrzeźwych mężczyzn
Życie im niemiłe?
Auto w rowie, a przy nim dwóch nietrzeźwych mężczyzn
Włodawscy policjanci podczas patrolu zauważyli auto w rowie, a obok niego dwóch pijanych mężczyzn. Jak ustalili mundurowi, pojazdem kierował 22-latek, który miał w organizmie prawie 2 promile. Wpadł też 27-letni pijany cyklista. 04.02.2025 13:39
Gm. Izbica. Policyjny pościg za kierowcą skody zakończył się na torowisku
Chciał zwiać za wszelką cenę
Gm. Izbica. Policyjny pościg za kierowcą skody zakończył się na torowisku
Ścigany przez policję 34-latek wjechał na torowisko, gdzie po krótkiej jeździe zawiesił pojazd i próbował jeszcze uciec pieszo. Okazało się, że mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz za niezatrzymania się do kontroli grozi mu dodatkowo kara do 5 lat więzienia. 04.02.2025 11:05
Chełm. Zderzenie aut na skrzyżowaniu. Mogą wystąpić utrudnienia!
Z OSTATNIEJ CHWILI!
Chełm. Zderzenie aut na skrzyżowaniu. Mogą wystąpić utrudnienia!
Dziś (3 lutego) ok godz. 11.00 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. 1 Pułku Szwoleżerów i ul. Słowackiego. 03.02.2025 11:12    1
Akt wandalizmu na cmentarzu w Siedliszczu [ZDJĘCIA]
SKANDAL!
Akt wandalizmu na cmentarzu w Siedliszczu [ZDJĘCIA]
W niedzielę (2 lutego) chełmska policja otrzymała zawiadomienie, że na cmentarzu w Siedliszczu doszło do aktu wandalizmu. Na szczęście nagrobki są całe. 02.02.2025 16:54    1
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama