Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Uniemożliwił jazdę pijanemu

79-letni mężczyzna, kompletnie pijany, chciał jechać samochodem. Na szczęście gramolącego za kierownicę staruszka dostrzegł 44-latek z tej samej gminy. Zabrał mu kluczyki i wezwał policję.
Uniemożliwił jazdę pijanemu

Do zdarzenia doszło w czwartek (23 lutego) około godziny 15.30 w Macoszynie Małym. 44-latek widząc, jak 79-letni mężczyzna niezdarnie usiłuje wsiąść do samochodu, stwierdził, że może on być nietrzeźwy. Podbiegł do niego i wyjął kluczyki ze stacyjki forda fiesty. Następnie zaalarmował policjantów. Funkcjonariusze poddali staruszka badaniu alkomatem. Urządzenie wykazało, że w wydychanym powietrzu ma prawie 2 prom. alkoholu. Za swoje postępowanie starszy pan będzie tłumaczył się w sądzie. Grozi mu za to nawet 2 lata pozbawienia wolności.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
TAdek 08.06.2017 10:56
Trzeba więcej takich ludzi, którzy uniemożliwią jazdę nawalonym idiotom! Brawo dla gościa za reakcję.

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama