Magda Krzysiak, Klaudia Dobrzyńska, Diana Kolos, Aleksandra Szornal, Justyna Roman i Katarzyna Sobipan - to właśnie te uczennice IV LO trafiły do finału olimpiady.
- Wystartowałyśmy w kategorii zbiórka charytatywna i zebrałyśmy ponad 2000 zł dla podopiecznych chełmskiego schroniska dla zwierząt - mówią dziewczyny. - Kupiłyśmy karmę, obroże, smycze, miski, preparaty odstraszające kleszcze i inne przedmioty niezbędne zwierzakom.
Oprócz praktycznych umiejętności, uczennice IV LO w Chełmie zdobyły międzynarodowe certyfikaty poświadczające umiejętności zdobyte podczas olimpiady. Będą one bardzo pomocne w poszukiwaniu pracy oraz dostaniu się na wymarzoną uczelnię.








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-3-2026-1773530269.jpg)

![Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA] Zderzenie ciężarówek w Łowczy. Po jednego z kierowców przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-ciezarowek-w-lowczy-po-jednego-z-kierowcow-przylecialo-lotnicze-pogotowie-ratunkowe-1773344784.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze