Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kasa zamknięta, użyj aplikacji | Super Tydzień

Tylko do końca tygodnia czynna będzie kasa Chełmskich Linii Autobusowych w budynku przychodni przyszpitalnej. Spółka wprowadza za to możliwość zakupu biletów przez internet.
Kasa zamknięta, użyj aplikacji | Super Tydzień

Zarząd spółki podjął decyzję o zamknięciu punktu w budynku szpitala, pozostałe - na osiedlu Zachód i w centrum miasta - mają funkcjonować tak jak dotychczas. Dodatkowo spółka wprowadziła nową możliwość zakupu biletów okresowych i jednodniowych za pośrednictwem aplikacji SkyCash. W aplikacji tej dostępne są już wszystkie rodzaje biletów CLA. Szczegóły można uzyskać pod nr tel. 82 562 23 08/09. Oznacza to, że już teraz, przy pomocy smartfona, bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze można nabyć bilet, jakiego potrzebujemy. Obecnie w aplikacji SkyCash dostępne są już wszystkie rodzaje biletów CLA.

Mężczyzna wędrował po balkonach. Do zejścia zmusiła go... potrzeba fizjologiczna. Czytaj TUTAJ


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama