Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 10 sierpnia 2026 15:21
Reklama baner reklamowy
Reklama
Niebezpieczny weekend na drogach

Zderzenie trzech aut w Rożdżałowie i wypadek motocyklisty w Zalesiu Kańskim

Miniony weekend nie należał do spokojnych na drogach naszego regionu. W niedzielę w Rożdżałowie doszło do groźnej kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych. Z kolei dzień wcześniej w Zalesiu Kańskim kierujący motocyklem uderzył w rowerzystę. Starszy mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Zderzenie trzech aut w Rożdżałowie i wypadek motocyklisty w Zalesiu Kańskim

Autor: Krystian

Źródło: Chełm na Sygnale

Kolizja trzech aut w Rożdżałowie

W niedzielę, 9 sierpnia, krótko po godzinie 19:00 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do Rożdżałowa. Doszło tam do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia z udziałem trzech pojazdów. Jak wynika z policyjnych ustaleń, 43-letnia kobieta kierująca Oplem nie zachowała należytej ostrożności podczas manewru wyprzedzania.

Kierująca wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym z naprzeciwka Audi, za kierownicą którego siedział 20-latek. Następnie Opel uderzył w jadącą przed nim Skodę, prowadzoną przez 49-letniego mężczyznę. Szczęśliwie w tym zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń, dlatego zakwalifikowano je jako kolizję. 

Sprawczyni całego zamieszania została ukarana na miejscu mandatem karnym w wysokości 1200 złotych.

Motocyklista zderzył się z rowerzystą

Znacznie poważniejsze w skutkach okazało się zdarzenie, do którego doszło w sobotę, 8 sierpnia, w miejscowości Zalesie Kańskie. Z relacji służb wynika, że na zakręcie drogi kierujący motocyklem marki Yamaha 30-latek nie dostosował prędkości do warunków ruchu. W efekcie zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z rowerem.

Jednośladem podróżował 72-letni mężczyzna. 

- Poszkodowany rowerzysta został zabezpieczony przez strażaków i LPR. Po ustabilizowaniu pacjenta, LPR przetransportowało go do Lublina. Motocyklista z urazem kolana został przewieiony do szpitala przez ZRM - informuje Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie.

Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że 30-letni motocyklista był trzeźwy. 

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia, które ze względu na obrażenia poszkodowanego zostało oficjalnie zakwalifikowane jako wypadek drogowy.

Czytaj też:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ai Treść komentarza: CLA same dziwne przypadki ma,,,w zimie autobusy zamarzały.. teraz brak paliwa wodoru.. a wodór najdroższy z paliw.. a wszyscy narzekają że diesel drogi.. a tu taniocha na koszt mieszkańców( Paliwo gratisowa komunikacja ..miasto się zadłuża coraz bardziej ,,A utrzymać całe CLA kasa idzie w miliony ,,Grunt że po linni partyjnej pisu ..gra ..A Pana Banaszek więcej w Wawie niż Tu na miejscu. Data dodania komentarza: 10.08.2026, 08:42 Źródło komentarza: Autobusy wodorowe na jeden dzień uziemione. Prezydent Chełma przeprasza i wzywa władze spółki do wyjaśnień Autor komentarza: Mieszkanka Treść komentarza: Penie orzetargi na transport dawno zaklepane przez radnych Data dodania komentarza: 9.08.2026, 23:24 Źródło komentarza: Koncesja na wydobycie w Gołębiu przyznana. Naczelny Sąd Administracyjny oddalił skargę mieszkańców Autor komentarza: miejscowy Treść komentarza: A twój guru stara się o pokojową nagrodę Nobla. To dzięki niemu paliwo jest po 8 zeta. Ale ciemny lud dalej bije mu brawo. Kiedyś krążył taki krótki wierszyk. Tam na Chełmskim magistracie wiszą prezydenckie gacie. Wiatr je huśta w lewo, w prawo a ciemnota bije brawo. Pasuje idealnie do takich jak ty. Data dodania komentarza: 9.08.2026, 18:13 Źródło komentarza: Kamil Błaszczuk nowym wiceprezydentem Chełma Autor komentarza: miejscowy Treść komentarza: A co w tym złego????????? W całym cywilizowanym świecie tak jest, że ludzie migrują w poszukiwaniu pracy. U nas utarło się, że tam gdzie się urodził, tam musi umrzeć. Czas najwyższy zmienić spojrzenie na rzeczywistość Anno. Data dodania komentarza: 9.08.2026, 18:06 Źródło komentarza: Chełm, Zamość czy Biała Podlaska? Gdzie łatwiej o pracę i gdzie proponują więcej? Autor komentarza: miejscowy Treść komentarza: Przy prawidłowej eksploatacji nie jest tak źle. Klimatyzacja nie konserwowana i przeglądana o czasie też jest szkodliwa. Więc nie opowiadaj głupot i przestań naśladować "Czarnka oze sroze". Data dodania komentarza: 9.08.2026, 18:01 Źródło komentarza: Poszukują dwóch wykonawców. Nowa szansa dla ŚDS „Cytrynka”, a w planach również tężnia solankowa na „Szlaku Morsa”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama