Przedstawiciele służb specjalnych: Centralnego Biura Antykorupcyjnego i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego poprowadzili w poniedziałek dwa spotkania. Opowiedzieli uczestnikom o specyfice swojej pracy, a także wyjaśnili znaczenie swoich formacji dla bezpieczeństwa wewnętrznego państwa.
Słuchacze wykładów mogli się również dowiedzieć, jakie są podstawowe techniki prac polskich służb specjalnych, a także zapoznać się z procesem rekrutacji i ścieżką kariery. W wykładach wzięli udział nie tylko studenci, absolwenci i wykładowcy uczelni, ale również młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. gen. Władysława Andersa w Chełmie.
Teraz czytane:










![Śmierć na drodze. Mieszkaniec powiatu krasnostawskiego wjechał w autobus. Zginął na miejscu [ZDJĘCIA] W sobotę (6 grudnia) nad ranem w miejscowości Kolonia Siedliszczki. Kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu drogowego i zderzył się z autobusem.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-na-drodze-mieszkaniec-powiatu-krasnostawskiego-wjechal-w-autobus-zginal-na-miejscu-1765114551.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze