Andrzej Poniedzielski to postać doskonale znana i ceniona — satyryk, aktor, poeta oraz autor piosenek, mistrz słowa i subtelnego humoru. Podczas koncertu zaprezentuje autorski program, pełen inteligentnej satyry, refleksji i charakterystycznego, łagodnego dowcipu.
W trakcie tego wyjątkowego wieczoru usłyszymy satyryczne i liryczne piosenki o miłości, szczęściu i nieuchronnym upływie czasu — utwory napisane przez jubilata, zaprezentowane w nowych aranżacjach, doprawione wysublimowanym humorem i błyskotliwą ironią mistrza słowa.
Artyście towarzyszyć będą znakomici muzycy: Paweł Jabłoński (fortepian), Tomasz Piątek (klarnet), Jakub Chmielarski (gitara).
Bilety na spotkanie z artystą dostępne są w cenie od 149 zł.








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [15-2-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-8-2-2026-1771108390.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze