Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:25
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Czołówka przez czarnego kota?

Pod koła citroena, którym kierowała 44-letnia mieszkanka gminy Fajsławice, nagle wpadł kot. Kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z renaultem. W wypadku ucierpiała również piesza, która w tym czasie szła na przystanek autobusowy.
Czołówka przez czarnego kota?
Autor: Kierująca citroenem nie chciała przejechać czarnego kota, a po czołowym zderzeniu renault potrącił pieszą na przystanku autobusowym

Do niecodziennego zdarzenia doszło w ubiegły poniedziałek na terenie gminy Trawniki. Chwile grozy rozegrały się w godzinach porannych w Siostrzytowie.

Jadący od strony Milejowa citroen na prostym odcinku drogi nagle zjechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym renault. Następnie drugie auto wpadło na pobliski przystanek autobusowy i uderzyło w pieszą - relacjonują świdniccy policjanci.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia trafili do szpitala. Zarówno 44-letnia kierująca citroenem, jak i 41-letnia kierująca renault były trzeźwe i miały jedynie ogólne potłuczenia ciała. Natomiast 51-letnia piesza doznała urazu kręgosłupa.

Teraz czytane: 17-latka zginęła w drodze do domu.

Z rozmowy świdnickich policjantów z kierującą citroenem wynika, że kobieta wykonała nagły manewr skrętu na przeciwległy pas ruchu, bo chciała uniknąć najechania na czarnego kota, który wbiegł na jezdnię.

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama