W kata po brązowe medale sięgnęli Lena Kulbicka oraz Jakub Kulbicki. Na najwyższym stopniu podium w kumite stanął Paweł Podgórski, na drugim Barbara Śliwińska i Jakub Kulbicki, zaś na trzecim Lena Kulbicka i Szymon Woźniak. Sędziami maty byli sensei Krzysztof Kozioł (2 dan) i sensei Szymon Pawłowski (1 dan), a sekundantem był sensei Waldemar Kozioł (4 dan).
Karate
Siedem medali karateków chełmskiego Kanku w Łabuniach
Miejsca na podium w XV Turnieju Mikołajkowym w Łabuńkach zajęli reprezentanci Klubu Karate Kyokushin Kanku w Chełmie. Rywalizacja organizowana przez Zamojski Klub Karate Kyokushin zgromadziła blisko 200 zawodników, głównie z polskich dojo, ale również z Ukrainy.
- 23.12.2025 11:23
Reklama





![Chełm. XLIV Zjazd Forum Akademii Nauk Stosowanych za nami [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelm-xliv-zjazd-forum-akademii-nauk-stosowanych-za-nami-1776690567.jpg)



![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [19-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-12-4-2026-1776550336.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze