Wydarzenie zostało przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury. Jedną z największych atrakcji wydarzenia był spektakl improwizowany „Gdzie są sanie?”, przygotowany przez Teatr w Ogrodzie Bogusława Byrskiego.
Galeria zdjęć z wydarzenia:
- Dzieci nie tylko z zaciekawieniem oglądały spektakl, lecz także z ogromną radością i entuzjazmem włączały się w zabawy oraz łamigłówki, tworząc z aktorami barwne, pełne energii widowisko. Po przedstawieniu nadszedł długo wyczekiwany moment – spotkanie z Mikołajem, który z pomocą elfa oraz przy niezastąpionej pomocy pracowników GOK obdarował wszystkie dzieci słodkimi upominkami. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć, które będą pięknym wspomnieniem tego wyjątkowego dnia - relacjonuje Aleksandra Granat z UG w Fajsławicach.
Organizatorzy podkreślają, że sukces wydarzenia był możliwy dzięki pracy, kreatywności i ogromnemu zaangażowaniu zespołu Gminnego Ośrodka Kultury. Swoją cegiełkę dołożyli także sponsorzy, którzy hojnie wsparli przygotowanie paczek – dzięki nim każde dziecko mogło tego dnia poczuć wyjątkową radość.
![Magiczne Mikołajki w gminie Fajsławice [GALERIA ZDJĘĆ] Magiczne Mikołajki w gminie Fajsławice [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-magiczne-mikolajki-w-gminie-fajslawice-galeria-zdjec-1765271216-full.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze