Nie wiadomo dokładnie, co było przyczyną wypadku, do którego doszło na ulicy Podgórze w Chełmie. Czy mężczyzna się zagapił, czy zasłabł i nie zapanował nad kierownicą? Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Dotychczas ustalili, że 57-letni chełmianin, jadąc rowerem, uderzył w tył naczepy stojącego na ulicy samochodu ciężarowego marki DAF.
- Samochodem tym kierował 45-letni obywatel Ukrainy. Z jego relacji wynika, że zatrzymał pojazd na jezdni z powodu awarii. W wyniku tego zdarzenia rowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierowca tira był trzeźwy – mówi Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa KMP w Chełmie.
Teraz czytane:


![Obława zakończona sukcesem. 33-latek poszukiwany 8 listami gończymi, ENA i czerwoną notą Interpolu zatrzymany [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-oblawa-zakonczona-sukcesem-33-latek-poszukiwany-8-listami-gonczymi-enea-i-czerwona-nota-interpolu-1776877276.jpg)






![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [19-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-12-4-2026-1776550336.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze