Topił w wannie, raził paralizatorem

  • 8.10.2018, 09:43
  • (apm)
Topił w wannie, raził paralizatorem
Prawdziwe piekło zgotował swojej żonie 49-letni chełmianin. Przez prawie rok uprzykrzał jej życie. Topił ją w wannie, raził paralizatorem i strzelał do niej z pistoletu na kulki.

Jak ustalili śledczy, gehenna kobiety mogła trwać od czerwca ub. r. do 12 maja tego roku. Znęcał się nad nią nie tylko psychicznie, wyzywając i rzucając pod jej adresem obelżywe słowa. Bił ją pięściami po głowie i ciele, kopał do tego stopnia, że dwa razy straciła przytomność.

Był wyjątkowo agresywny i brutalny – łapał ją za głowę i podtapiał w wannie, raził paralizatorem, strzelał w nią z pistoletu na kulki. 12 maja uderzył ją butelką w kość piszczelową, szkło się rozprysło, więc miała rany.

Tego dnia zdesperowana kobieta wezwała policję na interwencję. Mężczyzna został zatrzymany. Musi się teraz pilnować, bo jest pod dozorem policji. Niebawem zasiądzie też na ławie oskarżonych.

(apm)
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe