Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 20:55
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama baner reklamowy
Tenis stołowy

Grali w kolejnych kategoriach

Tenisiści stołowi UKS-u Żaczek Fajsławice wrócili przed stoły w Niedźwiadzie, aby wziąć udział w turnieju klasyfikacyjnym w grupach młodzików oraz juniorów.
Grali w kolejnych kategoriach

Pierwszy z tych klubów wystawił do rywalizacji cztery zawodniczki. Alicja Błaziak rywalizowała w kategorii juniorek i udało się jej pokonać rywalkę z Włodawy, ale z powodów zdrowotnych po tym pojedynku przerwała turniej. Bez obaw mogła wystartować Nikola Urbańczyk, który ma już zapewniony udział w Grand Prix Polski, a finalnie w Niedźwiadzie udało się jej dotrzeć do najlepszej ósemki. W pierwszej szóstce zmagania zakończyła Alicja Bochniarz, natomiast Antonina Serafin musiał uznać wyższość Wiktorii Saleckiej.

W turnieju klasyfikacyjnym nie zabrakło również reprezentantów SMS-u Włodawa. Antoni Szmidt zajął miejsce 17-24 w młodzikach, a jego siostra Zofia Szmidt 9-12 w tej samej grupie wiekowej. W juniorach natomiast Zuzanna Sadura uplasowała się na lokatach 9-12, podobnie rywalizację zakończył Tymon Jaworski, zaś Norbert Poprawski dotarł do miejsc 13-16.

Czytaj również:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama