W gronie kadetów srebrny medal wywalczył Miłosz Chlewicki (kat. do 60 kg), a brązowy Szymon Grochecki (kat. do 90 kg).
Bardzo dobrze w rywalizacji na siedleckich matach pokazali się młodzicy krasnostawskiego LMKS-u, którzy wspólnie zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, wyprzedzając kolejno ekipy ze słowackich Koszyc oraz zawodników gospodarzy. Ten rezultat to zasługa złotego medalu Mateusza Matysiaka, srebrnego Ksawiera Suszka oraz brązowych: Gabriela Abbasa, Franciszka Cichosza, Igora Modrzyńskiego, Mikołaja Kończyńskiego, Marcela Bogdańskiego oraz Igora Domańskiego.
- Ten występ to bardzo dobry prognostyk przed Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików, które odbędą się w Rzeszowie na początku października - mówi trener Adam Swatek.
Czytaj również:


![O krok od tragedii w Ostrzycy. Dach runął pod ciężarem śniegu [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-o-krok-od-tragedii-w-ostrzycy-dach-runal-pod-ciezarem-sniegu-zdjecia-1769701919.jpg)
![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769678649.jpg)

![Krasnystaw. Wpadli prosto w ręce mundurowych. Zuchwała kradzież i nieudana próba oszustwa [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-krasnystaw-wpadli-prosto-w-rece-mundurowych-zuchwala-kradziez-i-nieudana-proba-oszustwa-film-1769693639.jpg)




![Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA] Zderzenie czterech aut w Krasnymstawie. 5 osób trafiło do szpitali [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-zderzenie-czterech-aut-w-krasnymstawie-5-osob-trafilo-do-szpitali-1769452723.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze