Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Taekwondo

Zawodnicy Songo zaczęli od stołecznego triumfu

17 medali zdobyli na początek nowego sezonu wychowankowie UKS-u Songo, którzy zainaugurowali zmagania udanym startem w turnieju Warsaw Cup. Wychowankowie trenerów Katarzyny i Patryka Kornickich rywalizowali tam w kategoriach kadetów, młodzików i dzieci.

Złote medale w stołecznym turnieju zdobyli Filip LewandowskiZofia Gieleta, srebrne: Antoni Socha, Dagmara Hałas, Elena Nowosad, Kacper Dąbrowa i Helena Łoza, a brązowe: Kuba Rybak, Lena Turczyńska, Kacper Haratym, Emilia Wiącek, Kacper Turczyński, Maja Błaszczuk, Zofia Król, Wiktoria Kupiecka, Piotr Zosiuk i Szymon Pastuszak.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama