Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Boks

Julia Szeremeta awansowała w czempionacie

Wychowanka MKS-u II LO Chełm oraz trenera Józefa Radziewicza Julia Szeremeta bez większych trudności wygrała pierwszą walkę podczas Mistrzostw Świata w Liverpoolu.
Julia Szeremeta awansowała w czempionacie

Autor: Polski Związek Boskerski

Rywalizację w czempionacie wicemistrzyni olimpijska rozpoczęła od drugiej rundy eliminacji. W niej Julia Szeremeta skrzyżowała rękawice z reprezentantką Chin Yan Cai jednogłośną decyzją sędziów 5:0. Nasza pięściarka dominowała nad rywalką w każdej rundzie, dzięki czemu zapewniła sobie awans do najlepszej światowej ósemki tej rywalizacji. Kolejny pojedynek Szeremeta stoczy 10 września.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama