Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Szachy

Gm. Leśniowice. Maczuły-Szach. Wakacje pożegnali ze skupieniem

25 osób wzięło udział w turnieju Maczuły-Szach, który 30 sierpnia rozegrał się nad Zalewem Maczuły w gminie Leśniowice. Rywalizacji w królewskiej grze sędziował Edward Chowra.
Gm. Leśniowice. Maczuły-Szach. Wakacje pożegnali ze skupieniem

Autor: Astra Leśniowice

Wśród juniorów do lat 10 najlepszy był Michał Studziński, za nim znalazł się Olaf Krzyżanowski, a podium zamknął Gabriel Kądziela. Na pierwszych trzech miejscach w zmaganiach juniorów do lat 14 uplasowali się kolejno: Hubert Skibiński, Dominik Czuluk i Wojciech Chudzik, a w gronie seniorów: Stanisław Klim, Bartosz Lipiak i Daniel Zaborski.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Nieruchomości
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: anty pis Treść komentarza: Petycja obywatelska. Kandydat na prezydenta też był obywatelski. Przez kogo popierany jest autor petycji?????????????? Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:32 Źródło komentarza: Koniec z zakupami przed świętami? Kolejne ograniczenia w handlu Autor komentarza: m Treść komentarza: A petycję to pisał Gal Anonim???????????? Najlepiej w ogóle pozamykać sklepy. Niech ludziska przestaną wydawać kasę na głupoty. Zrobić niedzielę siedem dni w tygodniu i 365 razy w roku. Jak przestaną wydawać kasę w sklepach, to więcej i hojniej rzucą na tacę. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:30 Źródło komentarza: Koniec z zakupami przed świętami? Kolejne ograniczenia w handlu Autor komentarza: Anetka Treść komentarza: Brawo w końcu i zaniedbany Dębowy Las doczeka się modernizacji. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 08:46 Źródło komentarza: Powiat chełmski. Te gminy pokażą, jak malowniczy jest wschód. Turystów chcą przyciągnąć „Szlakiem Morsa” za 17 mln zł Autor komentarza: John Treść komentarza: Najbliższa mieszka kilka km dalej Data dodania komentarza: 16.06.2026, 19:21 Źródło komentarza: Gm. Chełm. Jedyny Polak w Paradzie Zwycięstwa. Niezwykła historia Jana Stangryciuka ze Stołpia Autor komentarza: franek Treść komentarza: Jak wiedziałeś, to dlaczego nie zawiadomiłeś prokuratury i policji? Kryłeś go? Data dodania komentarza: 16.06.2026, 08:22 Źródło komentarza: Domowy koszmar w gminie Kraśniczyn. Recydywista terroryzował własną rodzinę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama