Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Biegi

Zbliża się tradycyjne ściganie

Ponad 500 osób widnieje na liście XIV Półmaratonu o Puchar Burmistrza Krasnegostawu, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę (23 sierpnia). Jak co roku, uczestnicy wystartują ze stadionu miejskiego przy ul. Piłsudskiego i powrócą w to miejsce po pokonaniu 21 km.

Trasa półmaratonu została poprowadzona ulicami: Oleszczyńskiego, PCK, Cichą, Poniatowskiego, Czystą, Zamkową, Browarną, Partyzantów, Czechowicza, Wysockiej, Borowej, Krasickiego i Krakowskie Przedmieście, a także ok. 8-kilometrowym odcinkiem leśnym. Biegacze wystartują o godz. 9:00, a tym samym w czasie wydarzenia, którego limit to trzy godziny, można spodziewać się utrudnień w ruchu.

- Partnerem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego "Lubelskie Smakuj Życie / Z dumą wspieramy sport" - mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie Tomasz Żerebiec.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: LucekTreść komentarza: Dziewczyny z koloseumData dodania komentarza: 20.03.2026, 07:22Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Rzymskie wakacje samorządowców. Kto za to zapłacił? - pytają mieszkańcyAutor komentarza: MartaTreść komentarza: Ta nazwa "amazonka", to trochę nietrafiona, myślałam, że chodzi o kobietę z amputowanymi piersiami.Data dodania komentarza: 20.03.2026, 06:48Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Ta amazonka zajdzie daleko. Hania Wysocka święciła kolejne triumfy.Autor komentarza: LucekTreść komentarza: Szlachta się bawiData dodania komentarza: 19.03.2026, 21:13Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Rzymskie wakacje samorządowców. Kto za to zapłacił? - pytają mieszkańcyAutor komentarza: Rolnik z EgiptuTreść komentarza: Nie rozumiem twoich zarzutów??? Może jesteś kiepskim rolnikiem że nie stać ciebie na wakacje i polskie może może nie takie uprawy siejesz ?!!! Ponieważ ja jestem rolnikiem i stać mnie na wakacje nie tylko sam ale i także z rodziną .... 🤭 A jak żyć nie masz z czego to może warto rozważyć sprzedaż gospodarkę i iść na 8 godzin do pracy za najniższa krajową ... A i kasa za hektary będzie nie mała to wtedy na jezioro się pojedzie ...Data dodania komentarza: 19.03.2026, 20:18Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Rzymskie wakacje samorządowców. Kto za to zapłacił? - pytają mieszkańcyAutor komentarza: WłochTreść komentarza: Pewnie jedna z uczestniczek się obraziła . Może za krótkie wakacje byłyData dodania komentarza: 19.03.2026, 19:06Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Rzymskie wakacje samorządowców. Kto za to zapłacił? - pytają mieszkańcy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama