Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Taekwondo

Dobry występ w Wielkopolsce

O sześć medali powiększył się dorobek UKS-u Songo, którego zawodnicy stawali na podium podczas rozgrywanego w Poznaniu Pucharu Polski. Rywalizacja rozegrała się w kilku kategoriach wiekowych.

Po srebrne krążki sięgnęli Elena Nowosad i Olivier Olszewski, natomiast po brązowe Wojciech Muszyński, Filip Lewandowski, Liliana Rybak oraz Amelia Pstrągowska. Pojedynki o wejście na najniższy stopień podium przegrali z kolei Bartosz Suski, Emilia Wiącek i Natalia Pucek. Na dalszych lokatach uplasowali się natomiast: Bartosz Dziedzic, Marcel Weremczuk, Kacper Dąbrowa, Lena Turczynska, Michał Miszczak, Marcel Kruk, Szymon Pastuszak oraz Mikołaj Wronka.

Czytaj również:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama