Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Rajdy samochodowe

Nie schodzą z podium

Paweł Hurko, reprezentant Automobilklubu Chełmskiego, wraz z pilotem Jarosławem Janaszem, zdobyli kolejne trofea, tym razem dobrze prezentując się w 53. Rajdzie Świdnickim w województwie dolnośląskim.
Nie schodzą z podium

Autor: Rozmus Photography

Ścigający się fordem fiesta R200 duet zajął pierwsze miejsce w kategorii NAT4, wyprzedzając kolejno Michała Anaszkiewicza i Marcina Boryckiego (Honda CR-Z) oraz Grzegorza Siekluckiego i Bartosza Foltynowicza (Renault Clio F2000). Ponadto, w Rajdzie Świdnickim Paweł Hurko i Jarosław Janasz uplasowali się na trzecim stopniu podium w kategorii 2WD, a w klasyfikacji generalnej znaleźli się na 14. lokacie.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama