Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Biegi

Święta minęły im "szybko"

Reprezentanci Chełm Biega okres świąteczny spędzili aktywnie, mimo że nie startowali w żadnych zawodach.
Święta minęły im "szybko"

Autor: Chełm Biega

Liczna grupa otworzyła sobotni poranek kolejną edycją parkrunu i wspólnie pokonała 5 km okolicami parku przy Bazylice na Górce. Oprócz biegaczy z Chełma na trasie pojawili się również miłośnicy aktywności z Gdańska, Gdyni, Szczecina i Opola. Sobotnie spotkanie sportowe miało również wymiar charytatywny, ponieważ uczestnicy zbierali pieniądze na terapię dla Szymona Zelenta i wspólnie wrzucili do puszki ok. 450 zł.

Członkowie Chełm Biega tradycyjnie spalali kalorie również w Poniedziałek Wielkanocny i otworzyli go tzw. "ustawką", aby razem, w kilkunastoosobowym gronie, pokonać blisko 6 kilometrów ścieżkami Lasu Borek.

Teraz czytane:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama