Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Gospodarze najlepsi u siebie

Reprezentanci LMKS-u Krasnystaw nie dali szans rywalom podczas organizowanych u siebie Otwartych Mistrzostw Województwa Lubelskiego. Na matach - w kategorii dzieci i młodzików - mierzyło się ze sobą ponad 150 zawodników z dziewięciu klubów, zarówno z województwa lubelskiego, jak też świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz mazowieckiego.
Gospodarze najlepsi u siebie

Autor: LMKS Krasnystaw

42 zapaśników LMKS-u Krasnystaw wywalczyło wspólnie pierwsze miejsce drużynowo, na co złożyło 31 medali indywidualnych. Po złoto sięgnęli: Ksawery Mróz, Kacper Chachaj, Mikołaj Dudziński, Mikołaj Kasprzak, Antoni Pomarański, Filip Łapa, Szymon Puchała, Mikołaj Kalita, Mateusz Matysiak i Jakub Dulak, po srebro: Hubert Downar, Krystian Orkiszewski, Hubert Panas, Dominik Tomczyk, Karol Adamiak, Nikodem Włoch, Michał Sadowski, Antoni Flis, Maksymilian Szadura i Ksawier Suszek, zaś po brąz: Miłosz Chudzik, Oskar Mazurek, Kuba Rozesłaniec, Tymon Gradowski, Szymon Belina, Bartłomiej Mąka, Maciej Szymański, Aleksander Miszczak, Mikołaj Kończyński, Marcel Bogdański i Igor Domański.

Na drugim miejscu podium w klasyfikacji drużynowej uplasowali się reprezentanci Stali Rzeszów, zaś na trzecim Akademia Bodzentyn. Na czwartej lokacie rywalizację w Krasnymstawie zakończyli natomiast zapaśnicy włodawskiego MLUKS-u, a na ten rezultat złożyły się złote medale Kacpra Kończala, Doriana Jagiełłowicza i Daniela Mansuki, srebrnego Filipa Ignatiuka oraz brązowych Macieja Tureńca, Wiktora Kozigrodzkiego, Krystiana Kozaka, Franciszka Rynkowskiego, Jana Chorążego, Marcela Chudasia, Oliwier Chudasia, Jana Krynicy i Mikołaja Polaka.

Czytaj również:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama