Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Bezmyślny kierowca

Gm. Łopiennik Górny. Pędził porsche przez przejście 127 km/h!

Krasnostawscy policjanci namierzyli kierowcę porsche, który pędził przez centrum Łopiennika Górnego. Został ukarany wysokim mandatem, a na jego konto zostało przypisanych 15 punktów karnych. Stracił też na razie prawo jazdy.
Gm. Łopiennik Górny. Pędził porsche przez przejście 127 km/h!

Źródło: KPP w Krasnymstawie

W środę (26 lutego) krasnostawscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili kontrole prędkości w miejscowości Łopiennik Górny. Około godziny 19:00 policyjna „suszarka” wykazała, że pędzące porsche znacznie przekroczyło dopuszczalną w obszarze zabudowanym prędkość. Jak pokazał pomiar prędkości, na liczniku miał 127 km/h.

Mężczyzna na najbliższe 3 miesiące stracił uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Zgodnie z obowiązującym taryfikatorem został także ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych, a na jego konto dopisanych zostało 15 punktów karnych.

- Przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym, zwłaszcza w rejonie przejścia dla pieszych, w dodatku po zmroku jest skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniem, które może prowadzić do tragicznych konsekwencji – ostrzega młodszy aspirant Anna Chuszcza, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama