Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 grudnia 2025 00:31
Reklama
Reklama baner reklamowy

NA SYGNALE. Auto w ogniu. BMW w rowie. Pożar sadzy w kominie

W drugi dzień świąt (26 grudnia) strażacy mieli kilka pilnych wyjazdów. Na szczęście nikt w zdarzeniach nie ucierpiał. Są tylko straty materialne.
NA SYGNALE. Auto w ogniu. BMW w rowie. Pożar sadzy w kominie
Zdjęcie ilustracyjne

Autor: Kollinger

Źródło: Pixabay

Włodawscy jeździli gasić pożar sadzy w kominie w miejscowości Zawadówka w gminie Urszulin. Ogień wybuchł przed godziną 19.00. Na szczęście udało się go opanować i nie przeniósł się na dom. Nie było osób poszkodowanych. Są jednak straty w wysokości około 5 tys. złotych.

Krasnostawscy ratownicy zostali wezwani przed godziną 22.00 do pożaru auta na drodze w Siennicy Nadolnej. Ogień wybuchł w komorze silnika podczas jazdy. Niestety, szybko opanował cały samochód. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zawodowcy razem z ochotnikami z Siennicy Nadolnej ugasili pożar i zabezpieczyli teren.

Chełmscy strażacy po godzinie 19.30 udali się na zdarzenie drogowe w Józefinie w gminie Chełm. Tam bmw wypadło z trasy do rowu. Jedna osoba została zabrana do szpitala. Policja ustala okoliczności wypadku.

Tuż nad ranem, po godzinie 4.30, strażacy z chełmskiej jednostki gasili dwa płonące żółte kontenery na śmieci – jeden przy ul. Mickiewicza, drugi przy ul. Jedności. Prawdopodobnie ktoś je podpalił.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama