Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Włodawa. Jak sztuka leczy ducha i ciało [GALERIA]

W Galerii Na Parterze Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie odbył się wernisaż prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej we Włodawie „Sztuka i terapia przez sztukę”.
Włodawa. Jak sztuka leczy ducha i ciało [GALERIA]

Źródło: Fot: Jacek Żurawski, Edyta Pietrzak

Goście mogli obejrzeć m. in. dzieła malarskie, hafciarskie, stolarskie, rękodzieło artystyczne i prace powstałe w czasie zajęć arteterapii. Wernisaż prowadziła Jolanta Madej, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej we Włodawie. 

O wpływie sztuki na życie i terapię osób z wyzwaniami rozwojowymi opowiedziała Sylwia Sawa-Pasternak i Patrycja Bartoszak-Kossakowska ze Sztuki Niepowtarzalnej. Wydarzenie uświetnił minikoncert w wykonaniu Małgorzaty Wereszczyńskiej.

Jolanta Madej, terapeuci, uczestnicy i pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej we Włodawie usłyszeli wiele ciepłych słów na temat tego, co udało im się stworzyć.  

Wystawa „Sztuka i terapia przez sztukę” będzie czynna w Galerii Na Parterze Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie do kwietnia 2024 r.

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej we Włodawie ”Sztuka i terapia przez sztukę”.

 Czytaj też:

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: historiaTreść komentarza: pierdzistołki od picia kawy i "spadaj na drzewo"Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:41Źródło komentarza: W budżetówce płacą więcej niż w firmach prywatnych. Tyle zarabiają PolacyAutor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama