Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 05:09
Reklama

Chełm: Nielegalny handel elektroniką

21-latka i jej 23-letni kompan odpowiedzą za oszustwa, jakich dopuścili się podczas wystawiania na sprzedaż telefonów komórkowych i laptopów na portalach internetowych. Po tym, jak otrzymywali wpłaty za ogłoszony towar, nie wysyłali przedmiotów. Teraz za swój nielegalny proceder odpowiedzią przed sądem. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.
Chełm: Nielegalny handel elektroniką
Policjanci z Wydziału Do Walki z Przestępczością Gospodarczą chełmskiej komendy zatrzymali wczoraj (13 marca) na terenie Warszawy 21-latkę z powiatu chełmskiego oraz 23-latka z powiatu lubartowskiego. Jak udało się ustalić, od lipca zeszłego roku para ta oferowała na portalach internetowych sprzedaż laptopów i telefonów komórkowych. Zainteresowani wpłacali pieniądze na kilka rachunków bankowych, ale przedmiotów nigdy nie otrzymali.
Kwotę, jaką uzyskali 23-latek i jego towarzyszka na przestępczym procederze oszacowano na ponad 23 000 zł. Dzisiaj będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, grozi im teraz 8 lat pozbawienia wolności.

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama