Impuls Art to grupa kobiet w różnym wieku, których pasją jest malarstwo oraz poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności poprzez wspólne studia podyplomowe z malarstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ich prace cechuje różnorodność stylów, technik i inspiracji, jednak łączy je głębokie zrozumienie tematu kobiecości.
Wystawa prezentuje nie tylko indywidualne podejścia do tematu kobiety, ale również ukazuje bogactwo perspektyw i interpretacji, które emanują z pracy grupy Impuls Art. Jest to doskonała okazja do zanurzenia się w świat barw, emocji i refleksji, które artystki pragną przekazać poprzez swoje dzieła.
Finisaż wystawy odbędzie się 1 marca 2024 roku o godzinie 17:00 w Chełmskiej Bibliotece Publicznej.
W skład grupy wchodzą: Edyta Sawulska, Violetta Krzywicka, Katarzyna Brzyska, Joanna Krasnowska, Joanna Szewczyk, Izabela Kloch, Wiesława Czarnecka-Koźlik, Wanda Zawistowska oraz Agnieszka Wróblewska.
Czytaj także:








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze