Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Piłkarze wparli WOŚP! Rekordowa frekwencja podczas turnieju [ZDJĘCIA]

W sobotę (6 stycznia) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie rozegrał się turniej halowej piłki nożnej w ramach wsparcia 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W rywalizacji wzięła udział rekordowa ilość drużyn, bo były to 24 zespoły. Wśród nich dominowali piłkarze z A-klasowych i okręgowych składów z naszego regionu, ale w szranki stanęli też ratownicy medyczni, oldboye oraz sędziowie piłkarscy. Rozegrano w sumie 36 meczów, w których padło łącznie 109 bramek. Podczas zmagań nie była prowadzona klasyfikacja, ponieważ najważniejszy był cel, czyli zbiórka funduszy na wsparcie WOŚP. Uczestnicy i kibice pokazali, że mają wielkie serca, ponieważ do puszki chełmskiego sztabu trafiło 5130 zł.

Wyniki spotkań przedstawiają się następująco (fot. FB WOŚP Chełm):

Galerię z turnieju możecie obejrzeć tutaj:

Czytaj również:

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama