Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Siennica Różana na podium. Rywalizacja w Tomaszowie Lubelskim

Reprezentacja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej zajęła III miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS Szkół Rolniczych i Ponadpodstawowych w halowej piłce nożnej dziewcząt. Turniej rozegrany został w Tomaszowie Lubelskim, a uczestniczyły w nim najlepsze zespoły z poszczególnych regionów województwa.

W drużynie ZSCKR w Siennicy Różanej znalazły się: Aniela Mrugalska, Malwina Prus, Zofia Rękas, Paulina Pawłowska, Zuzanna Tokarz, Natalia Wiśniewska i Natalia Weremko, a także opiekun Mirosław Ożóg. Na pierwszym miejscu podium stanęła reprezentacja I LO w Tomaszowie Lubelskim, a na drugim II LO w Dęblinie.

Najlepszą bramkarką turnieju wybrano natomiast Natalię Weremko.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama