Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Podwójne złoto Śliwińskiego. Masters podsumowuje sezon

Takim wynikiem chełmski masters zakończył tegoroczne starty. Ryszard Śliwiński nie miał sobie równych podczas Mistrzostw Europy WPA, które odbyły się w Nowym Sączu. Warto dodać, że w tej federacji posiada również rekord świata w martwym ciągu w swojej kategorii wagowej i wiekowej.

Chełmianin startował tam w dwóch konkurencjach. Wywalczył złoto zarówno w łączonym wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu, a także indywidualnie w martwym ciągu.

- Jestem zadowolony z tego występu, zwłaszcza że ten rok był dość nietypowy przez problemy zdrowotne - mówi Ryszard Śliwiński. - Udało się je jednak przezwyciężyć i dopisać do konta kolejny sukces.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama