Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Zakończyli jesienne zmagania. Finał Czwartków Lekkoatletycznych

10 października rozegrane zostały ostatnie jesienne zawody w ramach Czwartków Lekkoatletycznych organizowanych przez Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, Urzędem Miasta Chełm, Starostwem Powiatowego w Chełmie oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Chełmie.

biegu na 60 m najszybsi w poszczególnych grupach wiekowych byli: Maja Orzechowska, Błażej Koziej, Lena Węgielska, Szymon Grabowicz, Nikola Feret i Jakub Kopaczewski, drugie miejsca zajęli: Jagoda Szajder, Mateusz Ordowski, Dagna Obydź, Dawid Kister, Julia Kiszczak i Jakub Łobejko, a trzecie: Katarzyna Dragan, Jakub Kowalczuk, Maja Domaciuk, Kacper Kaczor, Sandra Kozłowska i Kuba Kosut. Na dystansie 300 m najlepsi byli: Katarzyna Słoboda, Paweł Jung, Martyna Wolanin, Szymon Kozioł, Hanna Kulczycka i Artem Oleksyn, za nimi znaleźli się: Natalia Tokarzewska, Kacper Boba, Zuzanna Mazurek, Miłosz Kudyba, Roksana Myć i Filip Łusiak, a czołowe trójki zamknęli: Mariia Zulenko, Bianka Borysiuk, Gabriel Sadło i Sebastian Kałkucki. W rywalizacji na 600 m złoto wywalczyli: Wiktoria Dybczak, Natalia Bryła i Laura Nowosad, srebro: Hanna Kowalczyk, Weronika Liaszok i Zuzanna Tomasik, a brąz: Zofia Stachowska, Julia Dobrowolska i Magdalena Hryszko. Z kolei w biegu na 1000 m najszybsi byli: Wiktor Dutka, Mikołaj Wach i Bartosz Ostasz, a drugie miejsca przypadły Piotrowi Kicie i Tomaszowi Ostaszowi.

skoku w dal najlepiej spisali się: Katarzyna Dragan, Katarzyna Słoboda, Błażej Koziej, Dagna Obydź, Miłosz Kudyba, Hanna Kulczycka i Tobiasz Grzywaczeswki, za nimi uplasowali się: Natalia Tokarzewska, Tomasz Oleszczyński, Lena Węgielska, Szymon Kozioł, Zuzanna Tomasik i Jakub Kopaszewski, a podium zamknęli: Mariia Zulenko, Julian Ciechomski, Nikola Kulikova, Weronika Liaszok, Miłosz Miszczuk, Szymon Iwańczuk, Laura Nowosad i Bartosz Ostasz. Piłeczką palantową najdalej rzucili: Weronika Bochra, Jakub Kowalczuk, Wiktoria Saganek, Gabriel Sadło, Nikola Feret i Błażej Dobrowolski, drugie lokaty zajęli: Paulina Świderczuk, Paweł Jung, Anna Nowosad, Kuba Olejarz, Andżelika Filipczuk, Julia Kiszczak i Jakub Łobejko, zaś trzecie: Michalina Bartniczuk, Piotr Łapiński, Alicja Mikuła, Hubert Czarnecki, Magdalena Lackowska i Jakub Kapitan. W skoku wzwyż najlepszy był Garbiel Fedorowicz, a za nim uplasował się Michał Garbal. W pchnięciu kulą natomiast miejsca na podium zajęli kolejno: Michał Zańko, Jan Litwin i Szymon Jarzynowski.

Podczas tych zawodów organizatorzy podsumowali również klasyfikację szkół i nauczycieli XXIX edycji Czwartków Lekkoatletycznych. W rankingu placówek oświatowych pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Okszowie, drugie Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie, a trzecie Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie. W klasyfikacji nauczycieli natomiast najwyższy stopień podium przypadł Piotrowi Turewiczowi (SP nr 8 w Chełmie), drugi Małgorzacie Misztal (ARKA Chełm), a trzeci Łukaszowi Serejowi (SP nr 5 w Chełmie).

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama