W niedzielę (10 września) ok. godziny 12.00 dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku w Rejowcu Fabrycznym.
Na szczęście nikomu nic się nie stało, gdyż w ogniu stanął pustostan. Niestety budynek, został doszczętnie strawiony przez żywioł.
Nas miejscu pracowały dwa zastępy PSP z Chełma, oraz 3 zastępy strażaków ochotników z OSP Rejowiec, OSP Siedliszcze oraz OSP Wólka Kańska.
Akcja trwała 3,5 godziny.
Czytaj także:
- Chełmianka oszukana metodą na członka rodziny. Straciła 27 tysięcy
- Tragiczny wypadek na drodze w Karolinowie. Kierowca zmarł w szpitalu
- Gm. Dubienka. Kota oblał wrzątkiem. Bił rodzinę i groził żonie nożem
- Rumakowanie na trasie Łęczna-Włodawa. Przewróciła auto na bok
- Chełm. Straszył, że odkręci gaz. Wezwał służby i za to słono zapłaci…








![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [18-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-11-1-2026-1768695136.jpg)
![Śmierć w płonącym domu. Akcja strażaków przy ul. Korczaka w Chełmie [FILM] Śmierć w płonącym domu. Akcja strażaków przy ul. Korczaka w Chełmie [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-w-plonacym-domu-akcja-strazakow-przy-ul-korczaka-w-chelmie-1768840925.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze