Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełm. Ktoś na Pocztowej zniszczył dwa auta. Uderzył w porsche i audi...

We wtorek (4 lipca) chełmskie policja dostała dwa zgłoszenia o uszkodzonych autach przez nieznanego kierowcę. Ustala go policja.

Najpierw, chwilę po 17, zadzwonił na policję mężczyzna i zgłosił, że około godziny 11 na ul. Pocztowej w Chełmie w jego porsche wjechał samochód. Kierowca, zaraz po zderzeniu, zaczął się wycofywać i walnął w inne auto, stojące tuż obok. 

Kilka minut później zgłosił się kolejny poszkodowany, który również zeznał, że jakiś mężczyzna zahaczył swym pojazdem o jego audi, uszkodził zderzak i szybko odjechał z miejsca zdarzenia. 

Policja teraz ustala auto i kierowcę, który narobił szkód i najwyraźniej nie miał ochoty za nie zapłacić...

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

miki 06.07.2023 22:46
po to są rejestratory z trybem parkingowym albo powerbank na krótki czas np zakupy - dzięki niemu dziadyga który we mnie wjechał i zwiał nie uniknął odpowiedzialności

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kosmita Treść komentarza: Życie i zdrowie jest nie w naszych rękach, tylko w rękach Boga! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Gm. Ruda-Huta. Szymka Zelenta wspiera także Ania Dąbrowska. Niezwykła wizyta w Dzień Dziecka Autor komentarza: Andrzej Treść komentarza: Pojazdami terenowymi to po lesie jadą głownie myśliwi, ale to już niszczą drogi zgodnie z prawem... Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:00 Źródło komentarza: Gorąca debata o lasach w gminie Kamień. Padły ostre zarzuty Autor komentarza: m Treść komentarza: Mądrych inaczej nie brakuje. Zawsze znajdzie się ktoś, kto zostanie przyjacielem sakiewki. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 10:13 Źródło komentarza: Chełm. Przyjaciele Republiki z siedzibą w miejskiej jednostce? Miasto odpowiada: umowy nie było Autor komentarza: m Treść komentarza: No właśnie. Módl się abyś nie musiał osobiście ogłaszać zbiórki. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:58 Źródło komentarza: Gm. Ruda-Huta. Szymka Zelenta wspiera także Ania Dąbrowska. Niezwykła wizyta w Dzień Dziecka Autor komentarza: franek Treść komentarza: Nie jesteś odosobniony. Masz rację. Problem w tym, że wielu nie wie, lub nie chce wiedzieć o prawdzie z przeszłości. Od zarania dziejów ludzie wyżynali się na wzajem. Data dodania komentarza: 4.06.2026, 09:55 Źródło komentarza: Oburzenie po decyzji Wołodymyra Zełenskiego. Czy Chełm zwróci tytuł Miasta Ratownika?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama